Автоматизація магазинів

ЯК АВТОМАТИЗУВАТИ МАГАЗИН? ЯК ПІДІБРАТИ ОБЛАДНАННЯ ТА ПЗ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІІ МАГАЗИНУ? ЩО ДАЄ АВТОМАТИЗАЦІЯ?

Що потрібно для автоматизації магазину?

  1. Спеціальне торгове обладнання , а саме комп’ютер (або POS-термінал), принтер чеків (або фіскальний реєстратор), сканер штрихкоду.
  2. Програмне забезпечення. Наша компанія пропонує програмне забезпечення для магазину ULTRA (Ультра)-Магазин, Воно дає можливість швидко обслуговувати клієнтів, прозоро вести товарно-грошовий та управлінський облік , завдяки своїй універсальності та зручності дозволяє легко навчити персонал. Програмне забезпечення ULTRA-Магазин можна купити або взяти в оренду.

Також основне обладнання для торгівлі може бути доповнено електронними вагами, дисплеєм покупця, детектором валют і грошовим ящиком. Наявність POS-терміналу дозволяє приймати оплату готівкою і кредитними картами, використовувати програми лояльності, видавати докладний звіт про продаж, передавати дані в систему обліку.

Практично кожен магазин оснащений складським приміщенням, яке також можна обладнати сучасними технологіями за доступними цінами. Для автоматизації складу використовуються фасувальні ваги, сканер, принтер етикеток.

Робоче місце товарознавця ми рекомендуємо оснастити офісним комп'ютером з спеціалізованим програмним забезпеченням, комунікаційним обладнанням, лічильником банкнот, принтером етикеток і сканером штрих-кодів.

Де можна все це придбати?

Підбір обладнання  та програмного забезпечення вимагає спеціальних знань, тому найкраще звернутись до фірм, які мають досвід роботи на ринку автоматизації торгівлі та відповідних фахівців.

Компанія «ВЕРТЕКС» працює на ринку автоматизації торгівлі вже багато років. Має великий досвід впроваджень та вдячних клієнтів. Ми автоматизували понад 100 закладів торгівлі та громадського харчування в м. Рівне та Рівненській області.

Наші фахівці:

  • Порадять та допоможуть підібрати оптимальне для автоматизації Вашого магазину обладнання та програмне забезпечення.
  • Протестують обладнання, встановлять та налаштують програму автоматизації під Ваші потреби.
  • Проведуть навчання персоналу.
  • Встановлять та налаштують POS-систему безпосередньо на місці використання.
  • Забезпечать технічний супровід та гарантійне обслуговування техніки та програмного забезпечення.

 

Найцінніше в автоматизації торгової точки ВІДДАЛЕНИЙ КОНТРОЛЬ ВАШОГО БІЗНЕСУ. Де б ви не перебували, ви завжди в курсі того, що відбувається у вашому магазині чи мережі магазинів. Жодних шансів для зловживань персоналу.

Телефонуйте нам, ми готові автоматизувати Ваш бізнес уже сьогодні!

(0362) 62-32-11, (0362) 62-04-86

(050) 435-03-07, (067) 360-25-36