Автоматизація торгівлі

   Автоматизація торгових процесів - не данина моді і не самоціль. Це не зовсім дешевий, але реальний інструмент підвищення прибутку торгового підприємства та збільшення обсягу продажів. Фахівці нашої компанії підберуть оптимально необхідне обладнання та програмне забезпечення для автоматизації саме Вашого підприємства, встановлять на робочому місці, проведуть навчання персоналу, надаватимуть консультаційну та технічну підтримку протягом експлуатації комплексу.

   Наша фірма пропонує комплексні професійні рішення для автоматизації роботи різних видів підприємств, а саме: магазини, бутіки, готелі, ресторани, кафе, бари, спорткомлекси, фітнес-клуби, санаторії.

   Власники, які скористались послугами нашої компанії по автоматизації своїх підприємств, відзначають такі позитивні зміни: 

1. Збільшилась кількість продаж.

2. Полегшується робота при замовленні товарів та інвентаризації.

3. Є можливість відстежувати роботу кожного співробітника, аналізувати його внесок в роботу, запобігати можливим зловживанням.

4. Завдяки зручним звітам є можливість відстежувати залишки товарів та конролювати рух готівки он-лайн.

5. Спрощується управлінський та бухгалтерський облік на підприємстві.

      Статистика неодноразово підтверджує, що після автоматизації бізнес-процесів на торговому підприємстві за 1 місяць прибутковість підприємства підвищується більш ніж на 30%.