Статті про автоматизацію

Електронне меню в ресторані

Зараз куди не глянь, на кожному розі є кафе, бістро чи ресторан. Вибору, де можна скоротати вечір у теплій компанії або на гордій самоті, більш ніж достатньо. Саме тому ресторатори, намагаючись боротися з конкуренцією, виходять на все нові, більш професійні рівні, відвойовуючи собі відвідувачів. Кожен намагається стрибнути вище своєї голови. Одні беруть атмосферою, інші смачною кухнею, треті дешевизною, а хтось і приємним персоналом, але знаходяться і ті, хто в бій кидають інноваційні технології. І природно, вони не помиляться, адже навіть через цікавість до них потягнуться клієнти, і інтерес ще довго не згасне, особливо якщо реальність не розчарує очікування.

Що обрати для автоматизації робочих місць касирів: ПК чи POS-систему?

Стикаючись із завданням вибору обладнання для магазину, власники магазинів і роздрібних мереж задаються питанням: які комп'ютерні системи використовувати для робочих місць касирів? Перший пристрій, який приходить на думку - це традиційний персональний комп'ютер або ноутбук. Рішення очевидне, порівняно недороге, й для магазину з декількома десятками відвідувачів в день цілком прийнятне. Але, коли мова йде про магазин (аптеку, кафе та ін.) з великим потоком покупців або про роздрібну мережу, то ситуація кардинально змінюється.

Автоматизация розничной торговли: Для чего нужна автоматизация магазина

В условиях жесткой конкуренции автоматизация предприятий торговли упрощает бизнес-процессы и позволяет повысить уровень обслуживания, привлекая тем самым новых клиентов. ERP для магазина — это важная составляющая успеха бизнеса. Программа автоматизации от ULTRA-COMPANY создана для оптимизации деятельности предприятий любого масштаба: от самых маленьких магазинов до больших супермаркетов.