Компанія ВЕРТЕКС - Про нас

    Компанія «ВЕРТЕКС» розпочала свою діяльність на ринку комп'ютерних технологій в м. Рівне ще у 1993 році. З розвитком ринку та технологій розвивались та вдосконалювались бізнес-процеси фірми, формувався та оновлювався колектив, вдосконалювались навички та компетенції.

     За 25 років роботи на ринку фірма сконцентрувалась на таких основних напрямках діяльності:

  • Продаж та сервісне обслуговування електронного торгового обладнання, а саме: касові апарати та реєстратори, електронні ваги, сканери, принтери друку чеків та етикетки, лічильники банкнот тощо.
  • Підбір обладнання для автоматизації бізнес-процесів в торгівлі, його продаж та обслуговування.  
  • Продаж та обслуговування програмного забезпечення для автоматизації магазину, ресторану, готелю.
  • Продаж та обслуговування систем відеонагляду та засобів радіозв’язку.

   

      Основне завдання фірми - максимальне задоволення потреб споживачів в оснащенні своїх підприємств сучасним електронним торговим обладнанням, постійне підвищення рівня сервісного обслуговування техніки на основі високої кваліфікації персоналу та індивідуального підходу до кожного клієнта.

      Серед клієнтів компанії такі відомі в Рівному та за межами регіону торгові мережі,  як " Наш край", "Велмарт", "Ало", "Єва", "Простор", "Манго", "Золотий вік", мережі аптек "Фармікс", "Аптека ліки", "Люкс-оптика", виробничі та комунальні підприємства "Рівнеазот", "Хлібодар", "Рівнетеплоенерго", "Рівневода", "Київстар", "Візовий центр", ресторани "Колиба", "Магнат", "Марлен", "Броварня на Грушевського" та багато інших сучасних закладів сфери торгівлі та послуг.

      Наші конкурентні переваги:

1. Тільки якісна техніка від відомих світових брендів та від офіційних постачальників, ліцензійне програмне забезпечення.

2. Професіоналізм комерційного та інженерного персоналу, підтверджений дипломами та відповідними сертифікатами.

3. Досвід роботи, що формувався протягом 25 років діяльності на ринку електронного торгового обладнання, автоматизації торгових процесів та готових програмних рішень.

     Завдяки професіоналізму команди та кваліфікованим підходам до ведення бізнесу, Компанія "Вертекс" здобула репутацію надійного та професійного партнера в галузі, що підтверджується широкою клієнтською базою, довірою у постачальників, та неодноразовими призовими місцями в бізнес- рейтингу "Лідер Галузі"